UAB “KAUNO KRANAI”

Apie mus

Mūsų bendrovė įkurta 1963 m. Kaune, Lietuvoje. Šiandien bendrovė yra viena stambiausių mechanizacijos įmonių ne tik Lietuvos Respublikoje bet ir Baltijos regione.

Turime didžiulę praktiką, patirtį ir gilias tradicijas nuomojant ir aptarnaujant automobilinius, bokštinius ir savaeigius kranus, gaminame ir montuojame tiltinius kranus, tiesiame geležinkelio atšakas

Bendrovė vysto savo ūkinę veiklą Lietuvos Respublikoje ir kaimyninėse šalyse – Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Lenkijoje ir Švedijoje.

Mūsų įmonėje dirba patyrę, tinkamai atestuoti kranų specialistai, elektromontuotojai, kranininkai, kitas techninis personalas. Turime visus reikalingus sertifikatus kranų nuomai ir jų techninei priežiūrai.

UAB „Kauno kranai“ yra įsikūrusi Kaune. Šis miestas yra išsidėstęs Lietuvos Respublikos viduryje, tai sudaro palankias sąlygas aptarnauti visus Lietuvos regionus – nuomojant turimą techniką, atliekant kitus darbus. Bendrovė turi pažangią nuosavą gamybinę bazę ir gerus sandėlius. Vilniuje veikia UAB „Kauno kranai“ padalinys.

Įmonės darbuotojai yra stažavęsi Grove, Liebherr, Demag, Stahl gamyklose. UAB „Kauno kranai“ oficialiai atstovauja firmą GmbH STAHL CraneSystems Baltijos Respublikose, gaminant, komplektuojat ir montuojant įvairių modifikacijų tiltinius kranus. Esame oficialūs kranų gamintojo Sennebogen atstovai kranų linijai visose Baltijos šalyse. Bendrovė dirba pagal kokybės vadybos sistemą , kuri atitinka ISO 9001: 2015 (LST EN ISO 9001:2015); ISO 14001:2015 (LST EN ISO 14001:2015); BS OHSAS 18001:2007(LST 1977:2008) standartų reikalavimus. Įmonėje įdiegti suvirinimo procesai atitinka LST EN ISO 3834-3:2006 standarto reikalavimus. Įmonės sertifikavimą atliko TÜV CERT sertifikacijos įstaiga TÜV Thuringen.

Mūsų oficialūs partneriai:

Kokybės Politika:

Nuo 2011 m. iki 2013 m. kovo mėn. įmonė įgyvendino projektą pagal Europos Sąjungos priemonę elektroninis verslas - LT (Plačiau)